Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

WARSZTATY

       W dniu 31.08.2023 roku,  w ramach zadania 1 projektu pt. „Wszystko dla rodziny” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zostały zorganizowane warsztaty  więzi rodzinnych w ramach wsparcia ruchowego.  Rodziny objęte projektem miały dostęp do różnych atrakcji. Były przeprowadzone spotkania z animatorami. Był taniec z instruktorem oraz występy na scenie. Dzieci i młodzież miały zapewnione różne atrakcje jak: wata cukrowa, popcorn, zjeżdżalnie dmuchane, zabawy w pianie, skoki na trampolinie, robienie tatuaży oraz warkoczyków. Dużym zainteresowaniem cieszył się poczęstunek kiełbasek, które były wyśmienicie doprawione.

        Aktywność przeprowadzona w ramach warsztatów  zapobiega skutkom izolacji, którą do tej pory obserwujemy szczególnie u dzieci. Taniec jako jedna z form rehabilitacji psychoruchowej wpływa nie tylko na ciało, ale również psychikę. Dzieci i młodzież miały możliwość osiągnąć pełne rozluźnienie, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Uczestnicy nawiązali nowe relacje z ludźmi, otworzyli się na rówieśników i otaczającą ich przyrodę. Czas warsztatów nie bez przyczyny był na koniec wakacji. Poprzez zajęcia, dzieci radośniej wróciły do szkół i były gotowe na podjęcie wyzwania szkolnego.

Banery/Logo