Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W OPOCZNIE

 

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W OPOCZNIE

ul. Kwiatowa 1A, 26-300 Opoczno

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie jest jednostką organizacyjną wykonującą zadania powiatu w zakresie pomocy społecznej m.in.: szeroko rozumianą pomoc osobom z niepełnosprawnościami, również w ramach środków PFRON, pomoc rodzinom zastępczym i osobom prowadzącym rodzinne domy dziecka, w zakresie świadczeń dla rodzin zastępczych spokrewnionych niezawodowych i zawodowych oraz osób prowadzących rodzinne domy dziecka, pomoc w postaci usług specjalistycznych dla osób oraz ich rodzin, podejmuje działania w formie współpracy z innymi instytucjami oraz przygotowuje lub współtworzy projekty mające na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu oraz przezwyciężanie trudnych sytuacji życiowych.

Przy PCPR w Opocznie funkcjonuje Zespół Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa Specjalistycznego, w ramach którego pomocy w sytuacjach kryzysowych udziela zespół specjalistów podejmujących szereg działań zmierzających do rozwiązywania problemów społecznych osób i rodzin.

 

http://pcpropoczno.pl/

http://pcpropoczno.pl/zespol-interwencji-kryzysowej-i-poradnictwa-specjalistycznego/

 

 

Banery/Logo