Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zobacz też

 • Polski Bon Turystyczny

  Polski Bon Turystyczny jest narzędziem, który ma na celu wsparcie finansowe polskich rodzin, osłabionej przez skutki pandemii COVID-19. Dopłata do wypoczynku  pośrednio pomoże osłabionej branży turystycznej.

  Co to jest bon turystyczny?

  Bon turystyczny to nowa forma wsparcia dla polskich rodzin w sytuacji osłabienia gospodarki przez pandemię COVID-19. Wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 r. życia oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności .
  Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju.

  Kontakt

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych uruchomił specjalną całodobową infolinię, która działa pod numerem:  

  22 11 22 111

  Działa także dedykowany e-mail: bon@zus.pl, za pośrednictwem którego możesz zadać pytania.

  https://bonturystyczny.polska.travel/

 • Co dziś jadła Twoja rodzina?

  Jeżeli nie jesteś w stanie zapewnić sobie i Twojej rodzinie odpowiednich posiłków, jesteś osobą w trudnej sytuacji życiowej i masz niski dochód, zgłoś się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Twojej gminie, aby uzyskać skierowanie do pomocy żywnościowej.

 • Koronawirus: informacje i zalecenia

  Aktualne zasady i ograniczenia

  Uwaga! Zapoznaj się z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa oraz sprawdź, co się zmieni. Od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy to, jak szybko poradzimy sobie z COVID-19.

  https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

   

Banery/Logo