Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

ARTYKUŁY ARCHIWALNE

Artykuły

 • Pomoc żywnościowa w ramach PO PŻ wyróżnione

               Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opocznie informuje, iż od dnia 11.02.2021 r. można ubiegać się o skierowanie do Banku żywności. ,,Pomocą żywnościową w ramach PO PŻ mogą być objęte osoby i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej , spełniające kryteria określone w art. 7 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej /Dz.U.z 2018 r. poz.1508, z późn. zm.,/ i których dochód nie przekracza 220% kryterium dochodowego uprawniającego do skorzystania z pomocy społecznej, tj. 1542,20 PLN dla osoby samotnie gospodarującej i 1161,60 PLN dla osoby w rodzinie”

  Czytaj Więcej o: Pomoc żywnościowa w ramach PO PŻ
 • Informacja o działaniu punktów wsparcia dla Cudzoziemców spoza UE wyróżnione

  Szanowni Państwo,

  na zlecenie Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji - Projekt nr 5/8-2017/OG-FAMI pn. „Łódzkie wspiera integrację cudzoziemców”, działają punkty informacyjno-doradcze dla Cudzoziemców spoza UE.
   
  Wsparcie jest nieodpłatne, świadczone Cudzoziemcom mieszkającym w województwie łódzkim.
   
  Zapraszamy do punktów informacyjno – doradczych dla cudzoziemców spoza UE działających na ternie Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców w Łodzi (Piotrkowska 103) oraz w Skierniewicach w Biurze Obsługi Klienta (Jagiellońska 29).
  Czytaj Więcej o: Informacja o działaniu punktów wsparcia dla Cudzoziemców spoza UE

Banery/Logo