Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

MGOPS AKTYWNOŚCI, INICJATYWY

Artykuły

 • Festyn dla Ani! wyróżnione

               Dnia 25 lipca 2021r. odbył się piknik charytatywny, na rzecz ciężko chorej 2-letniej opocznianki Ani, pod patronatem Stowarzyszenia WyGramy Opoczno. Ania to dziewczynka, której ciężka choroba przerwała beztroskie dzieciństwo, a drugim domem dla niej i jej rodziny stała się sala szpitalna. Ta mała wojowniczka zmaga się z okropnym przeciwnikiem, jakim jest ciężka choroba. Przed Anią i jej rodziną bardzo kosztowna, długa i ciężka droga o dar życia.

               Wiedząc, że cel jest szczytny, w zbiórkę pieniędzy na leczenie dziewczynki chętnie zaangażowali się pracownicy MGOPS, włączając się w akcję lokalnego Stowarzyszenia. Zorganizowaliśmy loterię z nagrodami oraz już tradycyjnie robiliśmy kolorowe warkoczyki chętnym dzieciom, w ramach dobrowolnych datków. Wspólnie zebraliśmy dla Ani 3.132zł.  Cała kwota została przekazana organizatorom, a tym samym Rodzinie Ani. Za okazane wsparcie i wielkie serca serdecznie dziękujemy. Jesteście wielcy!  Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z pikniku

  Czytaj Więcej o: Festyn dla Ani!
 • MGOPS na Pikniku Ekologicznym wyróżnione

  W dniu 26 czerwca 2021r odbył się rodzinny piknik ekologiczny pod nazwą „Eko Opoczno” zorganizowany przez Gminę Opoczno.  Ogólnym założeniem pikniku było poszerzanie wiedzy o środowisku i promowanie pro- ekologicznych zachowań poprzez zabawę w rodzinnej atmosferze.  Pomimo początkowo niesprzyjającej pogody piknik cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W formułę imprezy włączył się również MGOPS w Opocznie, organizując swoje stanowisko, w ramach którego powstał punkt informacyjny, w którym każdy zainteresowany  mógł uzyskać informacje na temat interesujących go świadczeń. Specjalną atrakcją dla najmłodszych były  kolorowe warkoczyki. Kolejka chętnych dzieci nie miała końca.

  Ogromną niespodzianką, również dla nas było spotkanie z ekipą DOWN THE ROAD, która zagościła przy naszym stoisku. Wszyscy uczestnicy pikniku byli bardzo podekscytowani spotkaniem, chętnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia.

  Cały piknik przebiegł w bardzo radosnej, przyjaznej atmosferze, dzieci chętnie opowiadały wierszyki i śpiewały piosenki. Dla każdego dziecka przewidziane zostały drobne upominki.  

  Już dziś zapraszamy na kolejny eko- piknik, na który czekamy z niecierpliwością. Do zobaczenia w przyszłym roku.

   

  Czytaj Więcej o: MGOPS na Pikniku Ekologicznym
 • Prace z konkursu !!! ,,EKO RODZINA – JESTEM NA TAK” wyróżnione

  Podczas trwania eko-pikniku przeprowadzono konkurs plastyczny pod nazwą „Rodzina eko- jestem na tak’. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem a dzieci wykazały się ogromną pomysłowością więc ciężko było jednoznacznie wybrać zwycięskie prace. Poniżej w galerii przedstawiamy wyróżnione prace. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz worki niespodzianki.

  Czytaj Więcej o: Prace z konkursu !!! ,,EKO RODZINA – JESTEM NA TAK”

Banery/Logo