💧 Nowość w Klubie Seniora „Aktywnie Razem”! 💧
W dniu 27.05.2026 r., w naszym Klubie Seniora „Aktywnie Razem” pojawił się nowy, bardzo potrzebny nabytek – nowoczesny dystrybutor wody! 😊
To ważny krok w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych seniorów. Odpowiednie nawodnienie ma ogromne znaczenie dla dobrej kondycji, energii i codziennego funkcjonowania. Dzięki nowemu urządzeniu każdy uczestnik może wybrać wodę według własnych preferencji – zimną, gorącą lub gazowaną. 💦
Dystrybutor to także rozwiązanie ekologiczne 🌿
Ograniczamy zużycie plastiku, a seniorzy mają stały dostęp do świeżej wody dokładnie wtedy, kiedy jej potrzebują. Dodatkowo uczestnicy Klubu otrzymają szklane bidony, dzięki którym mogą zabrać wodę ze sobą i korzystać z niej również poza klubem.
To działanie zgodne z zasadami oraz wartościami Funduszy Europejskich – dbamy zarówno o ludzi, jak i o środowisko. ♻️
Dbamy o naszych Seniorów, wspieramy zdrowy styl życia i tworzymy miejsce pełne troski, aktywności oraz dobrych warunków do codziennego funkcjonowania. ❤️
Projekt „Być aktywnym - razem dla zdrowia” numer FELD.07.09 - IP.01-0024/25 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego
#FunduszeEuropejskie #FE
















