
31 maja pracownicy Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Opocznie aktywnie uczestniczyli w lokalnym pikniku rodzinnym. Przygotowali oni specjalne stoisko, na którym czekały atrakcje dla dzieci: bańki mydlane, słodkości, drobne upominki, zaplatanie warkoczyków. Najmłodsi uczestnicy zapoznali się z metodą decoupage. Była to wspaniała okazja do integracji z mieszkańcami oraz promowania działalności opiekuńczej i wsparcia rodziny.
Podczas pikniku z okazji „Dnia Dziecka” Zespół Interdyscyplinarny działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Opocznie wręczył nagrody dla laureatów konkursu plastycznego pod tytułem „ Zdrowa Głowa”.















