Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Artykuły

 • Międzynarodowy Dzień Seniora wyróżnione

   

  Międzynarodowy Dzień Seniora

            1 października obchodzony jest Międzynarodowy  Dzień Osób Starszych ( Seniorów ), z tej okazji 30 września 2021 r. seniorzy z Klubu Seniora ,,Niezapominajka” spotkali się na uroczystym obiedzie w restauracji „A nóż widelec” aby wspólnie świętować. Spotkanie było doskonałą okazją do podkreślenia wyjątkowej roli osób starszych w naszym społeczeństwie. Nie zabrakło również zaproszonych gości. Z najserdeczniejszymi życzeniami przybył burmistrz Pan Andrzej Kacprzak oraz kierownik Działu Świadczeń z Pomocy Społecznej w MGOPS w Opocznie – Pani Aneta Lengier.

            W interesie nas wszystkich jest to, by osoby starsze, szczególnie samotne, nie czuły się zapomniane i dyskryminowane. Mądrość i doświadczenie życiowe, jakimi dysponują, to wartości absolutnie nie do przecenienia. Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora życzymy Wam, drodzy Seniorzy, dużo uśmiechu, wszelkiej pomyślności i radości z tego pięknego czasu, jakim jest wiek dojrzały. Życzymy Wam, byście mieli czas dla siebie i swoich pasji.

    

   

  Czytaj Więcej o: Międzynarodowy Dzień Seniora

Banery/Logo