Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Poniedziałek, 2022-05-23 ( Imieniny: Leoncjusza, Michała)

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opocznie - Kierownictwo

Kierownictwo

Dyrektor
Beata Rogulska

tel. 44 755 24 93  pok. 16
e-mail: beata.rogulska@ops.opoczno.pl

Z-ca Dyrektora
Anna Wilk

tel. 44 741 60 49  pok. 17
e-mail: anna.wilk@ops.opoczno.pl

Główny Księgowy
Anna Bronatek

tel. 44 741 60 46  pok. 15
e-mail: anna.bronatek@ops.opoczno.pl

Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego
Emilia Sołtysiak
tel. 44 741 60 44  pok. 21
e-mail: emilia.soltysiak@ops.opoczno.pl

Kierownik Działu Świadczeń z Pomocy Społecznej
Aneta Lengier

tel. 44 741 60 43  pok. 10
e-mail: aneta.lengier@ops.opoczno.pl

Kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych
Iwona Sobczyk

tel. 44 755 41 97  pok. 4
e-mail: iwona.sobczyk@ops.opoczno.pl

Z-ca Kierownika Działu Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych
Anna Małecka-Telus

tel. 44 755 41 97  pok. 4
e-mail: anna.malecka-telus@ops.opoczno.pl

Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej
Wiesława Kurowska

tel. 44 741  60 28 pok. 10
e-mail: wieslawa.kurowska@ops.opoczno.pl

 

Autor: Konrad Mlonka

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-09-09 19:17przez: Konrad Mlonka
Opublikowano:2020-09-09 12:48przez: Konrad Mlonka
Zmodyfikowano:2022-04-26 12:47przez: Konrad Mlonka
Podmiot udostępniający: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opocznie
Odwiedziny:2023

Rejestr zmian

  • [2022-04-26 12:47:14]Konrad MlonkaAktualizacja Informacji w zakładce Kierownictwo
  • [2022-04-21 12:48:42]Konrad MlonkaAktualizacja Informacji w zakładce Kierownictwo
  • [2020-09-09 19:17:39]Sebastian BaszukUtworzenie zakładki

Banery/Logo