Kierownictwo


Dyrektor

Maria Barbara Chomicz

tel. 755-24-93 wew. 28

pok. 1a

e-mail: maria.chomicz@ops.opoczno.pl


Z-ca Dyrektora

Agnieszka Brola

tel. 755-24-93 wew. 26

pok. 1b

e-mail: agnieszka.brola@ops.opoczno.pl


Główny Księgowy

Elżbieta Karbownik

tel. 755-24-93 wew.21

pok. 5

e-mail: elzbieta.karbownik@ops.opoczno.pl


Kierownik Działu Organizacyjno – Gospodarczego

Edyta Baran

tel. 755-24-93 wew. 26

Administracja i Kadry

e-mail: edyta.baran@ops.opoczno.pl


Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej

Katarzyna Szymczyk

tel. 755-24-93 wew. 27

pok. 4

e-mail: katarzyna.szymczyk@ops.opoczno.pl


 Kierownik Działu Świadczeń z Pomocy Społecznej

Beata Rogulska

tel. 755-24-93 wew. 27

pok. 4

e-mail: beata.rogulska@ops.opoczno.pl


Kierownik Działu  Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych

Bernard Ziółkowski

tel. 755-24-93 wew. 29

pok. 16

e-mail: bernard@ops.opoczno.pl


Kierownik Działu Świadczeń Wychowawczych

Monika Staśkiewicz

tel. 755 41 97 wew. 22

pok. 14

e-mail: monika.staskiewicz@ops.opoczno.pl


Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv