Monthly Archives: Lipiec 2018

Skrócenie czasu pracy na czas upałów

Zgodnie z Zarządzeniem nr 15/2018 Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Opocznie z dnia 31 lipca 2018r. w sprawie skrócenia czasu pracy na okres upałów MGOPS w Opocznie w dniu 31.07.2018 będzie czynny do godz. 14:00.

Zbiórka sprzętu AGD, RTV oraz mebli

Punkt Interwencji Socjalnej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Opocznie informuje, że prowadzi akcje pod hasłem: „Zbiórka sprzętu AGD, RTV oraz mebli dla osób najbardziej potrzebujących”

Osoby,  które wyrażają chęć niesienia pomocy w formie przekazania w/w przedmiotów nowych lub używanych proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. :  607 286 671

 

Zawody wędkarskie z udziałem osób niepełnosprawnych

W dniu 14 lipca 2018 nad Zalewem Opoczyńskim odbyły się zawody wędkarskie z udziałem osób niepełnosprawnych, zorganizowane przez Gminę Opoczno. Współorganizatorami zawodów byli: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opocznie, Centrum Edukacji i Rozwoju w Opocznie, Koło nr 11 „Opoczno Miasto” w Opocznie, Stowarzyszenie Pomagajmy Zwierzętom.
Każdy z uczestników miał osobistego doświadczonego opiekuna wędkarza. Medale wręczał Prezes Koła nr 11 wraz z Panią Anną Ziębą. Natomiast narody w postaci gier, puzli i słodkich upominków zostały ufundowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opocznie i wręczane przez Panią Dyrektor Marię Barbarę Chomicz.
Pomimo deszczu impreza była udana. Na koniec wędkowania został zorganizowany poczęstunek z grilla w postaci kiełbasek, które osobiście przygotowała Pani Anna Zięba.

Zawody wędkarskie z udziałem osób niepełnosprawnych

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv