Daily Archives: 06-03-2018

Zbiórka odzieży na rzecz osób potrzebujących, samotnych i bezdomnych!

Zima nie wszystkim kojarzy się z białym szaleństwem. Dla niektórych okres ten jest walką o przetrwanie, która nie zawsze kończy się zwycięstwem. Ludzie bezdomni są niemal każdego dnia tej pory roku narażeni na mróz, śnieg i głód. Pomyślmy o najbardziej potrzebujących – wspólnymi siłami możemy uczynić dla Nich ten trudny czas bardziej znośnym!

Nasze zapasy zostały już wykorzystane, dlatego zwracamy się do ludzi i firm dobrej woli, aby wsparły osoby bezdomne tą formą pomocy rzeczowej.

NA CZYM POLEGA AKCJA?
W naszych szafach zalega mnóstwo ubrań, które nie są już potrzebne pierwotnym właścicielom. Rzeczy te mogą okazać się przydatne dla tych, których nie stać na kupno własnej odzieży. Twoje stare, ciepłe ubrania mogą uratować czyjeś zdrowie lub nawet życie! Także Ty możesz pomóc! To bardzo proste — wystarczy przynieść ciepłe ubrania i przekazać je pracownikom tut. ośrodka , którzy rozdysponują je miedzy potrzebujących.

KIEDY I GDZIE?
Zbiórka  odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Opocznie ul. Mikołaja Kopernika 3, 26-300 Opoczno. Przekazać ubrania będzie można w godzinach 7.30- 15.30 od poniedziałku do piątku  pokój nr 11
.

JAKĄ ODZIEŻ ZBIERAMY?
Przede wszystkim wszelkiego rodzaju ciepłe ubrania wierzchnie: czapki, szaliki, rękawiczki, kurtki, spodnie, bieliznę osobistą, ciepłe koszule np. flanelowe bluzy, swetry, skarpety, buty ( zwracamy się z prośbą aby odzież była czysta i nie uszkodzona) .

Prosimy o nie przekazywanie odzieży wizytowej np. garniturów.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy wezmą udział w akcji.
Zachęcamy do przekazywania informacji o inicjatywie Waszym bliskim i znajomym.

 

 

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv